صفحه اصلی انجمن ها تالار گفتگو دکوراسیون جدید برای سال 1397

نمایش 2 پاسخ رشته ها
 • نویسنده
  نوشته‌ها
  • پرنسس زیبا
   عضو سایت
   تعداد نوشته 18

   همانطورکه میدانید دکوراسیون داخلی و دیزاین کردن منزل یا محل کار همواره در حال تغییر است و متناسب با  نیاز های جامعه ابزار های فوق العاده جدید ی در این زمینه معرفی شده است. یکی از زیباترین محصولات برای دکور کردن محل زندگی و یا کار شما پوستر دیواری است که طرفداران بسیاری دارد و مورد استقبال همه قشر از افراد جوامع قرارگرفته است .
   پوستر دیواری به دوحالت ” ابعاد استاندارد “و ” ابعاد سفارشی ” توزیع میگردد ، پوستر دیواری هایی در ابعاد سفارشی، درست در ابعاد دیوار شما را عرضه می کنند که این مورد از بزرگترین مزایای این محصول می باشد .
   یکی دیگر از مزیت های آن این است که شما می توانید هر تصویری که دوست دارید ( به شرط آنکه کیفیت قابل قبولی داشته باشد ) را بر روی پوستر دیواری ها چاپ کنید .
   یک گام جدید و تحولی عظیم در پوستر دیواری ورود تصاویر عمق دار و سه بعدی به این عرصه می باشد که نظر بسیاری از مشتریان عزیز را به خود جلب کرده است.
   با نصب این پوستر دیواری سه بعدی می توان منزل یا محل کار را بزرگتر از حد واقعی نمایش داد و زیبایی دو چندان به دکوراسیون محیط بخشید .
   برخی تصور می کنند که خود پوستر دیواری برجسته است در صورتی که در واقع این طور نیست ! این از خاصیت یک پوستر دیواری سه بعدی می باشد .
   پوستر دیواری های عمق دار هم به نوعی به گروه پوستر دیواری سه بعدی مرتبط می شوند . شرکت ها انواع پوستر دیواری سه بعدی ، مانند پوستر دیواری سه بعدی اتاق کودک، پوستردیواری سه بعدی منظره، پوستر دیواری سه بعدی شهر، پوستر دیواری سه بعدی گل، پوستر دیواری سه بعدی خلاقانه و بسیاری دیگر از پوستر دیواری های سه بعدی را در آرشیو خود دارد که نمونه هایی از آنها را می توانید در زیر مشاهده نمایید .
   نکته قابل توجه این است که قیمت پوستر دیواری سه بعدی دکورپرینت هیچ تفاوتی با پوستر دیواری های دیگر ندارد ونحوه ی نصب آن هم مانند پوستر دیواری معمولی است.

    

    

  • ariosam
   میهمان
   تعداد نوشته 231

   دکور خانه یا محل کار به سبک جدید و سه بعدی

   پنجره مجازی سه بعدی متحرک

   پوستر سه بعدی

   آسمان مجازی سه بعدی

   کاغذ دیواری

   کفپوش سه بعدی

   و ….

   به ما سربزنید

   ورود به سایت پیشتاز دکور

    

  • ariosam
   میهمان
   تعداد نوشته 231

   بسیار عالی درمورد دکوراسیون خوشحال میشیم به سایز ما هم سر بزنید

   دکور خانه یا محل کار به سبک جدید و سه بعدی

   پنجره مجازی سه بعدی متحرک

   پوستر سه بعدی

   آسمان مجازی سه بعدی

   کاغذ دیواری

   کفپوش سه بعدی

   و ….

   به ما سربزنید

   ورود به سایت پیشتاز دکور

    

نمایش 2 پاسخ رشته ها
پاسخ به: دکوراسیون جدید برای سال 1397
اطلاعات شما: