تصویرنام آزمایشگاهشهروبسایتتلفنآدرس و توضیحات
آزمایشگاه نسل امیدتهرانhopegen.com88887853

تهران ، چهار راه جهان کودک، آفریقای جنوبی، نبش کوچه پانزدهم، پلاک 44.
موسسه پزشکی نسل امید در سال ۱۳۸۵ تاسیس شد. این موسسه با هدف تامین سلامت نسل آینده از طریق پیشگیری از معلولیت ها با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های موجود در جهان تاسیس شده است. از ابتدای تاسیس تاکنون ده‌ها هزار مادر باردار و نوزاد توسط پزشکان متبحر و از طریق مدرن‌ترین روش‌ها مورد مراقبت قرار گرفته‌اند. این موسسه همچنان در حال تحقیق و توسعه شیوه‌‌های نوین است تا با برخورداری از شیوه های نوین به پیشگامی خود در حوزه پیشگیری از معلولیت ها در کشور و مطرح بودن در صف نخست مراکز مشابه در جهان همچنان ادامه دهد.

آزمایشگاه نیلوتهرانniloulab.com8942

خیابان ولیعصر بالاتر از پارک ســـاعی خیابان 32 شماره 4 طبقه 2

آزمایشگاه دناتهرانdna-lab.ir43936

خیابان ولیعصر، بعد از بیمارستان دی، نرسیده به پل همت، کوچه نیلو،‌ نبش بن بست دوم.
آزمایشگاه دنا دارای بخش‌های ژنتیک، پاتولوژی و بالینی است. این آزمایشگاه، که به دلایل صنفی در سال 1393 از «نیلوفر» به «دنا» تغییر نام داد، از پیشگامان غربالگری سندرم داون در ایران بوده و تا به حال نتایج بسیار موفقی در پیشگیری از بروز بیماری‌های مادرزادی داشته است. آزمایشگاه دنا همچنین در زمینه‌ غربالگری بیماری‌های متابولیک نوزادان فعال است.
آزمایشگاه دنا در سال 1391 با ارائه تست‌های غیر تهاجمی تشخیص پیش از تولد اختلالات کروموزومی NIPT، برای اولین بار در ایران، و اخذ مجوز ارسال نمونه از آزمایشگاه مرجع سلامت گامی دیگر در جهت ارتقاء کیفی تست‌های غربالگری دوران بادراری برداشت و در حال حاضر، پس از رفع تحریم‌ها، مشغول تهیه مقدمات انجام این تست به دست دانشمندان پرتلاش ایرانی است و به زودی اولین آزمایشگاهی در خاورمیانه خواهد بود که قادر به انجام NIPT می‌باشد.

تصویرنام آزمایشگاهشهروبسایتتلفنآدرس و توضیحات