صفحه اصلی انجمن ها تالار گفتگو سوتین مادام چطوره؟

نمایش 5 پاسخ رشته ها
  • نویسنده
      عضو سایت
      تعداد نوشته 26

ب نظر من‌کیفیت کرست مادام مث قبل نیست؟؟؟!🤔

• setareh
      عضو سایت
      تعداد نوشته 7

ولی به تظر من از جنسای متفرقه چینی مزخرف بهتره

• پاییز
      عضو سایت
      تعداد نوشته 54

به نظر من بازم‌خوبه ینی بد نیست

• فهیمه
      میهمان
      تعداد نوشته 224

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت همه کاربران عزیز و دوستان گرامی اميدوارم که حالتون خوب باشه سوتین های مادام خیلی خوب و عالیه از نظر جنس و کیفیت هم حرف نداره و قابلیت‌های بالایی هم داره من چند هفته‌ پيش رفته بودم تهران کار داشتم کارم که تموم شد یه بعدازظهر رفتم تو بازارهای تهران گفتم برم یه دوری بزنم تو بازارهای تهران همين طور که داشتم دور میزدم تو بازار یه دفه چشمم به یه پاساژ شیک و تمیزی افتاد رفتم داخل پاساژ پاساژو دور زدم همين طور که داشتم دور میزدم چشمم به یه مغازه سوتین فروشی افتاد که پشت در مغازه ش نوشته بود سوتین مادام موجود است رفتم داخل مغازه همين طور که داشتم سوتیناشو نگاه می کردم و جنس سوتیناشو میدیدم هم از نظر قیمتی و هم از نظر جنسی و هم از نظر کیفیتی میخواستم ببینم که جنساش چطوریه جنساش خوب از نظر همه چی فقط یکم قیمتش گرون بود سوتین های مادامو میداد ۷۵۰ هزارتومان وعلا همه چیش اوکی بود دوتا از سوتیناشو پوشیدم که ببینم سایزم میشه یا نه وقتی که سوتیناشو پوشیدم و رفتم جلو آیینه که ببینم چطوریه توتنم سایزم بود و همه سینه هامو می پوشوند فقط قیمتش گرون بود برام. و علا همه چیش اوکی بود.

• Mehr
      عضو سایت
      تعداد نوشته 46

هر چی پول بدی آش میخوری البته در مورد سوتین هر چی پول بدی بهترشو میپوشی😁😁😁🤣😅

• الینا
      عضو سایت
      تعداد نوشته 19

چون‌نقطه حساسیه باید جنس خوب استفاده کنی😆

نمایش 5 پاسخ رشته ها
پاسخ به: پاسخ#21321 در سوتین مادام چطوره؟
اطلاعات شما:

انصراف